خانه اخبار

پیام X نشان دهنده استقلال سریلانکا است

چین SINO VEHICLE & EQUIPMENT COMPANY LTD گواهینامه ها
چین SINO VEHICLE & EQUIPMENT COMPANY LTD گواهینامه ها
ما به CIVL به خاطر کیفیت پایدار و خدمات عالی آن اعتماد داریم.

—— پائولین

وقتی شرکای خود را انتخاب می کنید ، احتمال موفقیت را بیشتر می کنید.

—— کلمن

بیش از 13 سال همکاری ، در مورد ماشین آلات و کامیون ها ، صادقانه به عنوان CIVL Group ، بهترین خدمات و کیفیت خوب ، بهترین شریک زندگی با من.

—— موستافا

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
پیام X نشان دهنده استقلال سریلانکا است
آخرین اخبار شرکت پیام X نشان دهنده استقلال سریلانکا است

رئیس جمهور چین جینپگ در پیامی به رئیس جمهور سری لانکا، مایتریرپالا سیریزنا، روز یکشنبه گفت که چین مایل است با شری لانکا برای توسعه بهتر همکاری استراتژیک همکاری بین دو کشور کار کند.

در این پیام به سرلنکا در هزاره هفتادمین سالگرد استقلال خود از حکومت استعماری بریتانیا در سال 1948، تبریک می گویم، دوستی و همکاری سنتی چین و سریلانکا را به یاد می آورد. وی گفت که دو کشور همکاری عملی خود را در چارچوب ساخت مشترک ساخت کمربند اقتصادی جاده ابریشم و جاده ابریشم قرن بیست و یکم انجام دادند و نتایج حاصل از آن را به دست آوردند.

"من به توسعه روابط چین و سری لانکا توجه زیادی می کنم و مایل هستم با رئیس جمهور سیریزنا همکاری هایم را با همکاری همکاری های استراتژیک همکاری چین و سریلانکا از همکاری های متقابل و دوستی طولانی مدت برای ادامه توسعه بیشتر در مورد منافع بهتر دو کشور و دو ملت، "جی گفت.

طرح پیشنهادی چین در سال 2013، ابتکار کمربند و جاده با هدف ایجاد شبکه های تجاری و زیرساختی در ارتباط با آسیا با اروپا و آفریقا بر اساس مسیرهای باستانی است.

میخانه زمان : 2018-02-05 12:32:07 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
SINO VEHICLE & EQUIPMENT COMPANY LTD

تماس با شخص: Mrs. DORIN YANG

تلفن: 86-531-59536616

فکس: 86-531-59536616

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)