خانه اخبار

چین، میانمار وعده داده است تا روابط، همکاری را ترویج کند

چین SINO VEHICLE & EQUIPMENT COMPANY LTD گواهینامه ها
چین SINO VEHICLE & EQUIPMENT COMPANY LTD گواهینامه ها
ما به CIVL به خاطر کیفیت پایدار و خدمات عالی آن اعتماد داریم.

—— پائولین

وقتی شرکای خود را انتخاب می کنید ، احتمال موفقیت را بیشتر می کنید.

—— کلمن

بیش از 13 سال همکاری ، در مورد ماشین آلات و کامیون ها ، صادقانه به عنوان CIVL Group ، بهترین خدمات و کیفیت خوب ، بهترین شریک زندگی با من.

—— موستافا

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چین، میانمار وعده داده است تا روابط، همکاری را ترویج کند
آخرین اخبار شرکت چین، میانمار وعده داده است تا روابط، همکاری را ترویج کند

وزیر امور خارجه میانمار و وزیر امور خارجه آنung San Suu Kyi و بازدید از وزیر امور خارجه چین، وانگ یی، برای مذاکرات در نای پاوی، میانمار، 19 نوامبر 2017 ملاقات می کنند.

NAY PYI TAW - چین و میانمار در روز یکشنبه قول دادند تا بیشتر روابط دوجانبه خود را ارتقاء دهند و همکاری عملی خود را عمیق تر کنند.

این تعهد در جریان مذاکرات بین مشاور وزیر امور خارجه میانمار و آونگ سن سو چی وزیر امور خارجه و بازدید از وانگ یی وزیر امور خارجه چین بود.

وانگ گفت که چین از میانمار به عنوان یک شریک مهم در توسعه مشترک طرح ابتکاری کمربند و جاده چین استناد می کند و خاطرنشان می کند که چین و میانمار از مکمل بودن واضح برخوردار هستند.

وی گفت که چین آماده است تا با توجه به برنامه توسعه ملی میانمار و نیازهای واقعی خود، در مسیر راه اقتصادی میان دو کشور کار کند تا بتواند همکاری های استراتژیک جامع استراتژیک چین و میانمار را تقویت کند و همکاری عملی دوجانبه دوجانبه را تقویت کند.

در این مذاکرات، وزیر چینی تأکید کرد که چین و میانمار، با کوه ها و رودخانه ها مرتبط هستند، همسایگان با "paukphaw" ("برادرانه" در زبان میانمار) دوستی هستند و چین قاطعانه از سو کی در حکومت کشور بر اساس اراده حمایت می کند از مردم میانمار.

وی همچنین گفت که چین همچنین از تلاش های خود برای حمایت از میانمار در حمایت از حاکمیت، استقلال، امنیت و کرامت کشور و همچنین تلاش های خود برای تحقق آشتی ملی حمایت می کند.

وانگ ابراز امیدواری کرد که احزاب مرتبط در میانمار از روح "Panglong" پیروی کنند و صلح قدیم را از طریق مشاوره های دوستانه به زودی به دست بیاورند.

سو کی، به خاطر بخشی از سخنانش، گفت که آنچه که میانمار امروز بیشتر از همه می خواهد، صلح، ثبات و توسعه است، و این نشان می دهد که میانمار برای همکاری با چین برای دستیابی به این اهداف بسیار مهم است.

او ابراز قدردانی از پیشنهاد چین برای ساختن راهرو اقتصادی چین و میانمار شد و گفت که این طرح با برنامه توسعه ملی میانمار هماهنگ است.

سو کی می گوید که با مشارکت در ساختمان راهرو، میانمار امیدوار است با چینی ها در زمینه های اولویتی مانند حمل و نقل و برق همکاری کند. او افزود که آنها دو بخش هستند که در معرض مشکلات هستند که خواستار اقدام فوری در کشور هستند.

او گفت که میانمار مایل است که در رابطه با ایجاد راهکار اقتصادی در اوایل سال، با چین همکاری داشته باشد.

وانگ یی در این مورد در مورد مسئله دولت راخین گفت: این مسئله پیچیده است و تنها می تواند بین میانمار و بنگلادش از طریق مشاوره های دوستانه مورد توجه قرار گیرد.

وی از جامعه بین المللی خواست تا شرایط لازم و یک محیط مناسب برای حل مسئله را ایجاد کند.

به گفته وانگ، چین یک راه حل سه مرحله ای برای حل مسئله پیشنهاد کرده است.

سو کی می گوید میانمار درک درستی از کشور چین بر روی مسئله دولت راخین ابراز کرده و به راه حل سه مرحله ای چین پیشنهاد می کند.

مشاور وزیر امور خارجه میانمار امیدوار بود که چین همچنان نقش مهمی در پیشبرد حل و فصل مسالمت آمیز مسالمت آمیز دولت رحمان داشته باشد.

پس از مذاکرات، وانگ یی و سو کی به مراسم تبادل قرارداد و همچنین مراسم افتتاحیه یک مرکز فرهنگی چینی مراجعه کردند.

میخانه زمان : 2017-11-20 10:01:24 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
SINO VEHICLE & EQUIPMENT COMPANY LTD

تماس با شخص: Mrs. DORIN YANG

تلفن: 86-531-59536616

فکس: 86-531-59536616

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)